MASTERS SpeedBad.pl
Start
Kategoria
Grupa
Gracze
Wynik
[Collapse]Kort: 1
 09:00:00Seniors O4001Borowiec Piotr - Stawarz Marek16:13;16:5
 09:20:00Seniors O4001Kędziora Maciej - Łęski Paweł16:8;16:14
 09:40:00Seniors O4003Wróbel Jacek - Wincenciak Jan16:12;16:9
 10:00:00Seniors O4003Czeremużyński Jacek - Grzegorzewski Adam16:12;16:10
 10:20:00Seniors O4001Borowiec Piotr - Łęski Paweł16:12;16:13
 10:40:00U18 MIXED02Rubik Klaudia - Stankiewicz Weronika16:14;16:14
 11:00:00Seniors O4001Kędziora Maciej - Stawarz Marek16:14;16:8
 11:20:00Seniors O4003Czeremużyński Jacek - Wincenciak Jan16:13;16:6
 11:40:00Seniors O4001Łęski Paweł - Stawarz Marek16:12;8:16;15:17
 12:00:00Seniors O4003Wróbel Jacek - Czeremużyński Jacek16:12;16:4
 12:20:00Seniors O4003Grzegorzewski Adam - Wincenciak Jan12:16;5:16
 12:40:00OpenKOFilipowicz Maciej - Gutowski Cezary9:16;14:16
 13:00:00Seniors O4004Gawlak Piotr - Kurczak Robert16:14;16:15
 13:20:00OpenKOKaczmarek Tomasz - Ociepa Marcin8:16;16:13;16:11
[Collapse]Kort: 2
 09:00:00Seniors O4002Garwoliński Lech - Kozielski Czesław16:8;16:12
 09:20:00Seniors O4002Ćwiąkała Dariusz - Nowogórski Artur16:18;11:16
 09:40:00Seniors O4004Kurczak Robert - Majchrzak Jerzy11:16;10:16
 10:00:00Seniors O4004Gawlak Piotr - Nowogórski Dariusz16:9;16:13
 10:20:00U12 MIXED01Idzi Iza - Faska Mateusz16:13;14:16;13:16
 10:40:00Seniors O4002Garwoliński Lech - Nowogórski Artur9:16;12:16
 11:00:00Seniors O4003Wróbel Jacek - Grzegorzewski Adam16:6;16:11
 11:20:00Seniors O4002Ćwiąkała Dariusz - Kozielski Czesław16:7;14:16;16:10
 11:40:00U12 MIXED01Michniewicz Julia - Idzi Iza11:16;16:14;16:8
 12:00:00Seniors O4004Gawlak Piotr - Majchrzak Jerzy6:16;16:11;16:12
 12:20:00Seniors O4004Kurczak Robert - Nowogórski Dariusz17:19;17:19
 12:40:00Seniors O4002Nowogórski Artur - Kozielski Czesław16:4;16:7
 13:00:00OpenKOKnapczyk Mateusz - Chmielewski Grzegorz16:10;14:16;16:9
 13:20:00Seniors O40KOBorowiec Piotr - Ćwiąkała Dariusz16:12;16:12
[Collapse]Kort: 3
 09:00:00U18 MIXED02Kurpiel Jagoda - Stankiewicz Weronika16:11;16:8
 09:20:00U18 MIXED02Rubik Klaudia - Bezak Kacper10:16;11:16
 09:40:00U18 MIXED02Kurpiel Jagoda - Bezak Kacper24:22;14:16;16:13
 10:00:00U12 MIXED01Michniewicz Julia - Bernhard Julia16:0;16:0
 10:20:00U12 MIXED01Bernhard Julia - Kmita Filip0:16;0:16
 10:40:00Open01Kaczmarek Tomasz - Gątarz Michał16:11;16:4
 11:00:00U12 MIXED01Idzi Iza - Czeremużyńska Hanna16:7;16:10
 11:20:00U18 MIXED01Gutowski Kasper - Czeremużyńska Zofia16:13;16:6
 11:40:00U18 MIXED02Kurpiel Jagoda - Rubik Klaudia16:12;16:11
 12:00:00U18 MIXED02Bezak Kacper - Stankiewicz Weronika16:12;16:10
 12:20:00Open03Knapczyk Mateusz - Filipowicz Maciej7:16;17:15;16:9
 12:40:00U18 MIXEDKOGutowski Kasper - Bezak Kacper10:16;16:14;14:16
 13:00:00Woman01Wincenciak Zofia - Stawarz Danuta16:14;16:7
 13:20:00U18 MIXEDKOBezak Kacper - Kurpiel Jagoda12:16;16:13;16:13
[Collapse]Kort: 4
 09:00:00U18 MIXED01Gutowski Kasper - Kłos Weronika16:7;16:3
 09:20:00U18 MIXED01Czeremużyńska Zofia - Ćwiąkała Michał16:6;16:4
 09:40:00Open03Knapczyk Mateusz - Wiśniewski Szymon16:13;16:14
 10:00:00Open03Filipowicz Maciej - Zych Łukasz16:6;16:7
 10:20:00U18 MIXED01Gutowski Kasper - Ćwiąkała Michał16:9;16:4
 10:40:00U18 MIXED01Czeremużyńska Zofia - Kłos Weronika16:9;16:9
 11:00:00Open03Knapczyk Mateusz - Zych Łukasz13:16;16:5;16:8
 11:20:00Open03Filipowicz Maciej - Wiśniewski Szymon16:12;16:9
 11:40:00U18 MIXED01Ćwiąkała Michał - Kłos Weronika17:19;16:14;16:10
 12:00:00Open03Zych Łukasz - Wiśniewski Szymon12:16;16:14;11:16
 12:20:00U18 MIXEDKOCzeremużyńska Zofia - Kurpiel Jagoda13:16;12:16
 12:40:00Seniors O4004Majchrzak Jerzy - Nowogórski Dariusz16:3;16:10
 13:00:00Woman01Sitarz Katarzyna - Garwolińska Ewa7:16;16:7;20:18
 13:20:00Seniors O40KOĆwiąkała Dariusz - Gawlak Piotr16:13;16:13
 13:40:00Seniors O40KOBorowiec Piotr - Majchrzak Jerzy16:11;10:16;16:10
[Collapse]Kort: 5
 09:00:00Open02Gutowski Cezary - Andrzejewski Szymon16:11;16:7
 09:20:00Open02Ociepa Marcin - Michniewicz Szymon16:7;16:4
 09:40:00Open01Kaczmarek Tomasz - Lasocki Marek16:4;16:8
 10:00:00Open01Chmielewski Grzegorz - Gątarz Michał16:11;16:13
 10:20:00Open02Gutowski Cezary - Michniewicz Szymon16:6;16:7
 10:40:00Open02Ociepa Marcin - Andrzejewski Szymon16:8;16:4
 11:00:00Open01Chmielewski Grzegorz - Lasocki Marek16:11;16:2
 11:20:00Open02Michniewicz Szymon - Andrzejewski Szymon3:16;11:16
 11:40:00Woman01Wilk Katarzyna - Winter Katarzyna0:16;0:16
 12:00:00Open01Gątarz Michał - Lasocki Marek16:13;9:16;17:15
 12:20:00Open01Kaczmarek Tomasz - Chmielewski Grzegorz16:11;16:10
 12:40:00Open02Gutowski Cezary - Ociepa Marcin15:17;11:16
 13:00:00Seniors O40KOMajchrzak Jerzy - Nowogórski Artur16:3;16:12
 13:20:00OpenKOKaczmarek Tomasz - Gutowski Cezary16:14;16:13
[Collapse]Kort: 6
 09:00:00Woman01Garwolińska Ewa - Stawarz Danuta16:9;16:11
 09:20:00Woman01Sitarz Katarzyna - Winter Katarzyna16:12;16:6
 09:40:00Woman01Wincenciak Zofia - Wilk Katarzyna16:3;16:5
 10:00:00Woman01Sitarz Katarzyna - Stawarz Danuta16:11;16:10
 10:20:00Woman01Garwolińska Ewa - Wilk Katarzyna16:5;16:14
 10:40:00U12 MIXED01Idzi Iza - Bernhard Julia16:0;16:0
 11:00:00Woman01Wincenciak Zofia - Winter Katarzyna14:16;16:9;16:12
 11:20:00Woman01Sitarz Katarzyna - Wilk Katarzyna16:6;16:3
 11:40:00Woman01Stawarz Danuta - Winter Katarzyna10:16;12:16
 12:00:00Woman01Garwolińska Ewa - Wincenciak Zofia16:13;16:14
 12:20:00Seniors O4001Borowiec Piotr - Kędziora Maciej13:16;17:15;16:9
 12:40:00Woman01Garwolińska Ewa - Winter Katarzyna16:9;16:13
 13:00:00Seniors O40KOWróbel Jacek - Kędziora Maciej18:16;16:13
 13:20:00OpenKOKnapczyk Mateusz - Ociepa Marcin13:16;14:16
[Collapse]Kort: 7
 09:00:00U12 MIXED01Michniewicz Julia - Czeremużyńska Hanna16:6;16:14
 09:20:00U12 MIXED01Idzi Iza - Kmita Filip16:13;21:19
 09:40:00U12 MIXED01Bernhard Julia - Faska Mateusz0:16;0:16
 10:00:00U12 MIXED01Kmita Filip - Czeremużyńska Hanna16:7;8:16;16:7
 10:20:00U12 MIXED01Michniewicz Julia - Kmita Filip9:16;13:16
 10:40:00U12 MIXED01Bernhard Julia - Czeremużyńska Hanna0:16;0:16
 11:00:00U12 MIXED01Michniewicz Julia - Faska Mateusz12:16;16:10;18:16
 11:20:00U12 MIXED01Kmita Filip - Faska Mateusz16:12;8:16;7:16
 11:40:00Woman01Stawarz Danuta - Wilk Katarzyna16:0;16:0
 12:00:00U12 MIXED01Faska Mateusz - Czeremużyńska Hanna15:17;16:7;16:7
 12:20:00Seniors O4002Garwoliński Lech - Ćwiąkała Dariusz12:16;11:16
 12:40:00Woman01Sitarz Katarzyna - Wincenciak Zofia16:13;10:16;16:9
 13:00:00Seniors O40KOBorowiec Piotr - Czeremużyński Jacek16:7;16:14
 13:20:00Seniors O40KOWróbel Jacek - Majchrzak Jerzy16:13;5:16;15:17