GRAND PRIX SpeedBad.pl 2016 - Nowy Tomyśl - speed badminton
Miejsce(Ascending)
Zawodnik
Punkty
[Collapse]Kategoria: Open
 1Knapczyk Mateusz (Open)1000
 2Kaczmarek Tomasz (Open)900
 3Sawicki Mariusz (Open)800
 3Michniewicz Szymon (Open)800
 5Filipowicz Maciej (Open)600
 5Zych Łukasz (Open)600
 7Łyko Aleksander (U14 Male)400
[Collapse]Kategoria: Woman
 1Lewandowska Dorota (Woman O35)1000
 2Wincenciak Zofia (U18 Female)900
 3Stawarz Danuta (Woman O35)800
 4Czeremużyńska Zofia (Woman)700
 5Kapłon Joanna (Woman O35)600
[Collapse]Kategoria: Seniors O40
 1Borowiec Piotr (Seniors O40)1000
 2Czeremużyński Jacek (Seniors O40)900
 3Majchrzak Jerzy (Seniors O40)800
 3Sarek Paweł (Seniors O40)800
 5Wincenciak Jan (Seniors O50)600
 5Stawarz Marek (Seniors O40)600
 7Nowogórski Dariusz (Seniors O40)400
 7Kurczak Robert (Seniors O40)400
 9Nowogórski Artur (Seniors O40)200
 9Dachtera Przemysław (Seniors O40)200
[Collapse]Kategoria: Seniors O50
 5Wincenciak Jan (Seniors O50)300
[Collapse]Kategoria: Woman O35
 1Lewandowska Dorota (Woman O35)500
 3Stawarz Danuta (Woman O35)400
 5Kapłon Joanna (Woman O35)300
[Collapse]Kategoria: Doubles
 1Borowiec Piotr (Seniors O40)1000
 1Majchrzak Jerzy (Seniors O40)1000
 2Knapczyk Mateusz (Open)900
 2Sawicki Mariusz (Open)900
 3Filipowicz Maciej (Open)800
 3Michniewicz Szymon (Open)800
 4Nowogórski Dariusz (Seniors O40)700
 4Nowogórski Artur (Seniors O40)700
[Collapse]Kategoria: U18 Female
 2Wincenciak Zofia (U18 Female)450
 2Michniewicz Julia (U12 Female)900
 3Lewandowska Wiktoria (U18 Female)800
 4Czeremużyńska Zofia (Woman)350
 5Idzi Iza (Doubles)600
 7Gołąbek Julia (U18 Female)400
[Collapse]Kategoria: U18 Male
 5Dachtera Jan (U18 Male)600
 8Stawarz Rafał (U18 Male)300
[Collapse]Kategoria: Mixed Doubles
 1Sarek Paweł (Seniors O40)1000
 1Lewandowska Dorota (Woman O35)1000
 2Kaczmarek Tomasz (Open)900
 2Iwaniszczuk Ania (Mixed Doubles)900
 3Wincenciak Zofia (U18 Female)800
 3Stawarz Danuta (Woman O35)800
 3Wincenciak Jan (Seniors O50)800
 3Stawarz Marek (Seniors O40)800
 5Czeremużyńska Zofia (Woman)600
 5Czeremużyński Jacek (Seniors O40)600
 5Kurczak Robert (Seniors O40)600
 5Michniewicz Szymon (Open)600
 5Zych Łukasz (Open)600
 5Idzi Iza (Doubles)600
 5Gołąbek Julia (U18 Female)600
[Collapse]Kategoria: U12 Female
 2Michniewicz Julia (U12 Female)450
 5Idzi Iza (Doubles)300