MASTERS SpeedBad.pl
Miejsce(Ascending)
Zawodnik
Punkty
[Collapse]Kategoria: Open
 1Kaczmarek Tomasz (Open)2000
 2Ociepa Marcin (Open)1850
 3Knapczyk Mateusz (Open)1700
 3Gutowski Cezary (Open)1700
 5Chmielewski Grzegorz (Open)1400
 5Filipowicz Maciej (Open)1400
 7Gątarz Michał (Open)1100
 7Andrzejewski Szymon (Open)1100
 7Wiśniewski Szymon (Open)1100
 10Michniewicz Szymon (Open)850
 10Zych Łukasz (Open)850
 10Lasocki Marek (Open)850
[Collapse]Kategoria: Woman
 1Sitarz Katarzyna (Mixed Doubles)2000
 2Garwolińska Ewa (Woman)1850
 3Wincenciak Zofia (U18 Female)1700
 4Winter Katarzyna (Woman O35)1550
 5Stawarz Danuta (Woman O35)1400
 6Wilk Katarzyna (Woman O35)1250
[Collapse]Kategoria: Seniors O40
 1Borowiec Piotr (Seniors O40)2000
 2Majchrzak Jerzy (Seniors O40)1850
 3Wróbel Jacek (Seniors O40)1700
 3Ćwiąkała Dariusz (Seniors O40)1700
 5Czeremużyński Jacek (Seniors O40)1400
 5Gawlak Piotr (Seniors O40)1400
 5Kędziora Maciej (Seniors O40)1400
 5Nowogórski Artur (Seniors O40)1400
 9Nowogórski Dariusz (Seniors O40)900
 9Garwoliński Lech (Seniors O40)900
 9Wincenciak Jan (Seniors O50)900
 9Stawarz Marek (Seniors O40)900
 13Łęski Paweł (Seniors O50)700
 13Kurczak Robert (Seniors O40)700
 13Grzegorzewski Adam (Seniors O50)700
 13Kozielski Czesław (Seniors O50)700
[Collapse]Kategoria: Seniors O50
 9Wincenciak Jan (Seniors O50)450
 13Grzegorzewski Adam (Seniors O50)350
 13Kozielski Czesław (Seniors O50)350
[Collapse]Kategoria: Woman O35
 4Winter Katarzyna (Woman O35)775
 5Stawarz Danuta (Woman O35)700
 6Wilk Katarzyna (Woman O35)625
[Collapse]Kategoria: U12 Male
 1Faska Mateusz (U12 Male)2000
 4Kmita Filip (U12 Male)1550
[Collapse]Kategoria: U14 Female
 7Kłos Weronika (U14 Female)550
 7Stankiewicz Weronika (U14 Female)550
[Collapse]Kategoria: U14 Male
 5Ćwiąkała Michał (U14 Male)700
[Collapse]Kategoria: U18 Female
 2Kurpiel Jagoda (Woman)1850
 3Czeremużyńska Zofia (U18 Female)1700
 5Rubik Klaudia (U18 Female)1400
 7Kłos Weronika (U14 Female)1100
 7Stankiewicz Weronika (U14 Female)1100
[Collapse]Kategoria: U18 Male
 1Bezak Kacper (U18 Male)2000
 3Gutowski Kasper (U18 Male)1700
 5Ćwiąkała Michał (U14 Male)1400
[Collapse]Kategoria: U12 Female
 2Michniewicz Julia (U12 Female)1850
 3Idzi Iza (U12 Female)1700
 5Czeremużyńska Hanna (U12 Female)1400
[Collapse]Kategoria: Woman O45
 1Sitarz Katarzyna (Mixed Doubles)1000